Köşe Yazarlarımız

Sizce Ergene İlçesinin Merkezi Neresi Olmalı?

Sizce Ergene İlçesinin Merkezi Neresi Olmalı?
12 Kasım 2013
   |    Sonuçları Göster
sanalbasin.com üyesidir

CHP Ergene de Neler Oluyor..

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi arenada baş döndürücü gelişmeler yaşanıyor. Edinilen son bilgilere göre Erg

04 Aralık 2013 08:38 | Corluda(.)Com

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi arenada baş döndürücü gelişmeler yaşanıyor. Edinilen son bilgilere göre Ergene ilçe belediye başkanlığına CHP den aday adayı olan 4 isim bir araya gelerek ortak hareket etme kararı aldı. Siyasi kulislere yansıyanlara göre; CHP´nin Ergene´deki aday adayları Veli İdris, Aynet Buyan, İbrahim Dikmen ve Kenan Demiray bu akşam bir masa etrafında toplanarak bazı kararlar aldılar.
Kesin olmayan bilgilere göre 4 isim, 14 Aralık 2014 tarihinde yapılacak eğilim yoklamasında ortak hareket edecek. Aday Adayları soruları cevapsız bırakırken önümüzdeki günlerde bir açıklama yapılacağını kaydettiler.
Kime Karşı Birleşiyorlar..
Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta basın kuruluşlarına düşen haberler ve CHP İl başkanı Recep Palabıyık´ın yaptığı açıklama ile Tekirdağ´ın 6 ilçesinde sandığa gitme kararı alınmıştı. Alınan bu karar Ergene´de bomba etkisi yapmış çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.
Siyasi kulislerde konuşulanlara göre CHP Ergene´de saflar belli olmaya başlarken, 14 Aralık 2014 tarihinde yapılacak eğilim yoklamasına kadar satranç tahtası hareketli, zemin kaygan olacak.

Bu haber 262 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...