Köşe Yazarlarımız

Sizce Ergene İlçesinin Merkezi Neresi Olmalı?

Sizce Ergene İlçesinin Merkezi Neresi Olmalı?
12 Kasım 2013
   |    Sonuçları Göster
sanalbasin.com üyesidir

MHP nin Büyükşehir Adayı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu. MHP nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Nai

01 Aralık 2013 09:32 | Corluda(.)Com

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu. MHP nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Nail Yılmaz oldu.30 MArt 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için tüm partiler hazırlıklarını sürdürürken Büyükşehir´e ilk aday MHP den geldi.
PROF. DR. NAİL YILMAZ KİMDİR?
1953 Tekirdağ´da dünyaya geldi.İlkokulu köyde orta ve liseyi Malkara da okudu.1970-75 ,1975′te İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları araştırma asistanı olarak girdi.79/80 de askerliğini İstanbul Samandıra da yedek subay olarak yaptı. Vatan görevi sonrasında tekrar döndüğü Üniversitede 1982′de uzman. 1987′ de doçent ve 1994′te profesör oldu. Yüz’ün üzerinde ulusal ve uluslar arası yayını var.
Sitoloji ve Sitopatoloji,Histoloji ve Embriyoloji,İmmunoloji alanlarında yetkili. Akciğer kanseri sitolojisinde en kıdemli uzmanlardan biri olarak biliniyor. Bu alanda ilk kitap kendisine aittir. hobileri: Müzik aletleri yapım ve Bahçıvanlık Kursu Sertifikalarına sahibi.

Bu haber 445 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...